Субота, червня 19, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

VІІI Міжнародний салон «Новий час»

Перемога!

VІІI Міжнародний салон «Новий час»


у Севастополі представляв винаходи і новітні технології «Новий час» та ярмарок розробок і нових технологій у галузі енергоефективності й енергозбереження. У ньому взяли участь понад 500 представників провідних спілок винахідників, компаній та організацій з 35 країн світу. Серед них делегації ІFIA, Всесвітнього форуму дослідників і винахідників, Росії, Бельгії, Боснії та Герцеговини, Тайваню, Словенії, Киргизії, Польші, Румунії та ін. Якість розробок оцінювало міжнародне журі на чолі з проф. П’єром Фюм’єром (Бельгія) і національне журі, у складі якого вже восьмий рік бере участь завідуюча кафедрою валеології нашого університету проф. М. С. ГОНЧАРЕНКО. У ході проведення були підбиті підсумки VІІ Міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок «Нові технології»: медалями, дипломами й призами Салону нагороджені й студенти філософського факультету. Зокрема, наші каразінці здобули шість золотих та 3 срібні медалі. Варто відзначити працю Ольги ШИМАГІНОЇ, яка отримала золоту медаль за розробку валеопедагогічних умов формування здоров’я студентів з вадами зору, Ніну КУЧУК, яка представила дослідження стану здоров’я студентів нашого університету. А ще призерів Р. КОРЕНЧУК, Д. АНДРУСЕНКО, О. ДЖДЬОВУ, О. МОВЧАН.

Під час урочистої церемонії закриття Салону відбулося вручення золотих медалей Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ): медаллю «Жінка-винахідник» нагороджено проф. М. С. Гончаренко за винаходи в галузі здоров’язбережувальних технологій.


Т. ЛІСНЯК.