П'ятниця, квітня 16, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Які ж ці вересневі дні?

Вересень

Які ж ці вересневі дні?

ВІД РЕДАКЦІЇ. До редакції за календарний рік надходить понад 1000 листів. І серед них — найрізноманітніші. Два із них надійшли до нас на початку вересня. Ось вони. Перший — від другокурсниці філфаку Оленки БОБРИК. Другий — фото-лист від Наталі ЕРЕМЕНКО. Отримайте задоволення, шановні читачі, як і ми в редакції замилувалися цими роботами…

Вересень…Початок навчання. Ще одна пора року. Природа поступово готується до зимового сну. А ви здогадуєтеся, скільки свят несе нам вересень? А я порахувала: 21 свято! Починаючи із дня знань, і далі — день підприємця, день військового розвідника, день фізичної культури і спорту, і так — 21 день… Але я найбільше люблю третю неділю вересня, коли відзначають День працівника лісу.

Та не лише цей день, а весь вересень у мене асоціюється з лісом. Я народилася у сім'ї лісника: мій тато, Василь Михайлович БОБРИК, — лісник. І я з дитинства обожнюю ліс. А найбільшою моєю втіхою і хобі є «тихе полювання». Вересень — час грибів: входиш в ліс — і забуваєш про все на світі… А яку несамовиту радість ти відчуваєш, коли знаходиш того довгоочікуваного ПЕРШОГО гриба! Тато каже, що я їх «носом чую». Завжди назбираю більше за всіх моїх родичів. Стоїш із кошиком в руках, вітер дерева колише, птахи прощаються із літом, а твої улюбленці — білі та червоноголовці — виглядають своїми голівками, щоб ти їх підібрав… Одним словом — насолода.

О. БОБРИК, другокурсниця.

А ось яке «тихе полювання» вийшло у нашої читачки Наталі ЄРЕМЕНКО. Вони утрьох із мамою та Стасом наблукали після дощику під селищем ХОРОШЕВО на Харківщині на гриби-дощовики. Свіжесенькі та молодесенькі — аж 25 кг назбирали, а найменші із «грибочків» були розміром як два футбольні м'ячі… Полюбуйтеся!

А працівники Цивільної оборони та мастер виробничого навчання міських курсів г.о. БОДНИК П. М. попережають: «Будьте пильними на «тихому полюванні», грибочки можна брати лише ті, які знаєш…