Середа, травня 18, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет психології

Кожна людина хоча б один раз замислювалась над проблемами «Чому я такий?», «Чому я вчинив так?», «Чим він (інший) кращий за мене?», «Чому у мене не сталося?». Відповісти на всі ці запитання може психолог.

Психологія сьогодні конче потрібна у суспільстві, що постійно трансформується, але психологічні знання, перш за все, необхідні кожній особистості. Розуміти себе, розуміти іншу людину, допомагати у скрутній ситуації – всьому цьому навчають на факультеті психології.

Висококваліфіковані викладачі, сучасно обладнанні аудиторії, науково-навчальні лабораторії, плідна робота студентського наукового товариства, студентський клуб «Час і ми» – все це та багато іншого і є сьогоднішній факультет психології.

Ми сповідуємо принцип: талановитими не народжуються, талановитими стають у нас!

Наші випускники працюють у навчальних та наукових, адміністративних та громадських установах, виробничих та комерційних організаціях, а також всюди, де є потреба в знаннях про людський фактор, про Людину.

Проф. Н. КРЕЙДУН, декан факультету психології.