Понеділок, травня 23, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Наукова поросль

Радіофізичний

 

Наукова поросль


Подробицями «життя» СНТ радіофізичного факультету ділилася четвертокурсниця Яна ВОЛЬВАЧ, яка очолює його з другого курсу: «На нашому факультеті діють два наукових гуртки. Перший з них – «VN Karazin National University Optical Society of America (OSA) student chapter» («Каразінський науковий гурток від оптичного товариства Америки»). Він заснований у 2004 році й активно розвивається. Другий – «International Society for Optical Engineering (SPIE)». Президентом обох цих гуртків є аспірант нашого факультету Олексій Сімачов. Наші наукові гуртки активно взаємодіють з науковими європейськими та американськими спільнотами. Тому ми беремо активну участь у конкурсах на гранти для поїздок на конференції  в країни зарубіжжя. В цьому році такий грант виграла я.


Активно беремо участь у конкурсах студентських робіт  різного рівні: університетському, регіональному та всеукраїнському) і  здобуваємо призові місця. Так, у 2011 році на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (в секції «Фізика») перші місця посіли  Дарина Песіна й Людмила Лиманська; регіональний конкурс виграв Олександр Костєв. Випускаємо настінну газету і стежимо за оновленням інформації про нові наукові досягнення на стенді СНТ нашого факультету».