Неділя, липня 03, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Обіцяю тобі, університете!

 

Обіцяю тобі, університете!


ВІД РЕДАКЦІЇ. Урочиста церемонія посвячення понад тисячу першокурсників в студенти Каразінського університету пройшла як завжди урочисто і піднесено. Багато квітів, гостей, вітань, побажань, щасливих облич. Наші кореспонденти А. КАЛІНІНА, С. ШКУРАЙ, М. ШАЛІМОВА взяли інтерв’ю в іменинників і послухали актові лекції.
Дмитро РУБАНОВ, першокурсник фізико-технічного  факультету., призер міжнародної олімпіади з фізики у  Бангкоці., який отримав з рук ректора символічний студентський квиток: «Захоплення фізикою і наукою у мене завдяки зусиллям вчителів Н.М.Бичкової та І.Ю.Ненашева. Ігор Юрієвич очолював нашу дружну команду на олімпіаді в Таїланді. До якого вузу подавати документи я не роздумував: у нашому 27-му ліцеї від фізико-технічного факультету Каразінського університету у захваті, тож я одразу віддав сюди оригінали документів».
Дар’я ТЕПЛОВА, першокурсниця механіко-математичного факультету, призер міжнародної олімпіади з математики: «Математику полюбляю з молодших класів. Дуже вдячна Т. С. Щербіній та С. А. Ліфіцю, які викладали у мене цей предмет. Я також подавала документи лише до університету імені Каразіна. Від навчання чекаю відкриття нових можливостей».
Ірина РАГУЛІНА, соціологічний факультет: «Вступити до університету я мріяла з дитинства: звідси виходять освічені, розумні, самодостатні особистості. Соціологічний факультет сподобався мені  через те, що я дуже люблю спілкуватись с людьми. Своїми знаннями, здобутими  в університеті, я хочу допомагати місту, країні».
Ігор ДОМНИЧ, фізико-технічний факультет: «Мені подобається фізика, я стовідсотково впевнений, що отримаю гарну освіту!»
Вікторія РИБАЛКА механіко-математичний факультет: «Приїхала до університету з міста Рубіжного, Луганської області. Обрала саме цей навчальний заклад, бо він один із кращих університетів держави і дуже престижний. Математику люблю, мені легко її сприймати.  Гадаю, навчатись буде важко: буду жити за принципом - успішний студент вчиться кожного дня».
Карина САМОЙЛЕНКО, медичний факультет: «Бути лікарем - моє покликання. З дитинства хотіла рятувати людей. А університет Каразінський - найзнаменитіший університет. Друзі, які вже закінчили його, говорять, що отримали ґрунтовні знання. Впевнена, що навчатись буде важко, але я впораюсь».
О. С. ВОЩАНА, мати Богдана Вощаного з м. Ізюм: «Мій син навчатиметься на хімічному факультеті. Я його не відмовляла, він у мене мудрий і самостійний. Останні два роки він навчався в Обласній школі обдарованості у Харкові.  Пропонували йому подавати документи до Києва, та Богдан - патріот Харкова і університету імені В. Н. Каразіна».