Неділя, липня 03, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет комп’ютерних наук


готує техніків-програмістів; фахівців з інформаційної безпеки; технічних фахівців з комп'ютеризованих систем, автоматики і управління; системних аналітиків, адміністраторів; викладач ВНЗ з системної інженерії та науковий співробітник з систем управління і автоматики за напрямами підготовки: «комп’ютерні науки», «системна інженерія», «безпека інформаційних і комунікаційних систем» та спеціальностями : «інформаційні управляючі системи і технології», «Системна інженерія».
Термін навчання складає 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 рік за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» та «спеціаліст».

На факультеті працюють 5 кафедр:
• Моделювання систем і технологій (зав.каф. проф..Лазурик В.Т.)
• Теоретичної та прикладної системотехніки (зав.каф. доц.. Шматков С.І.)
• Безпеки інформаційних систем і технологій (зав.каф. проф.. Сорока Л.С.)
• Електроніки і управляючих систем (зав.каф. доц.. Стервоєдов М.Г.)
• Штучного інтелекту та програмного забезпечення (зав.каф. проф.. Куклін В.М.)

Факультет має сучасні комп’ютерні класи, добре обладнані лабораторії на базі Інституту високих технологій ХНУ, гуртожиток. Всі студенти молодших курсів, які не мають житла в Харкові, забезпечуються гуртожитком.
Випускники факультету можуть працювати у провідних наукових, проектних, науково-виробничих центрах України та інших країн світу, радіолокаційних та командно-вимірювальних центрах Національного космічного агентства України, а також у фірмах і організаціях будь-якої форми власності. Виробнича діяльність пов’язана зі створенням, модифікацією та адмініструванням баз даних та інформаційних систем, а також із забезпеченням Інтернет-технологій, впровадженням комп’ютерного управління та новітніх інформаційних технологій в різних галузях науки, техніки і суспільства.


Доц. Л. В. ВАСИЛЬЄВА, в.о. декана ФКН