П'ятниця, липня 10, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

«Альма матер»

Традиційне свято першокурсників – стартувало днями. Відкрив сезон показових виступів першокурсників, що продовжиться до середини листопаду, механіко-математичний факультет. У його виступі були і перероблені пісні, і бальні танці під Елвіса Преслі, і номери з обручами, і дівчата барабанщиці, і танці вампірів, і вокальні номери – традиційно мехмат порадував непересічністю підходів і оригінальністю номерів.
Юлія МИРОШНИЧЕНКО, інспектор деканату механіко-математичного факультету, художній керівник і один з організаторів цьогорічного мехматівського виступу на «Альма Матер»: «На мій погляд, це був один із кращих виступів нашого факультету на моїй пам'яті. Основна мета цього заходу – допомогти першокурсникам самореалізуватися і здружитися не тільки зі студентами свого факультету, але й з іншими факультетами. «Альма Матер» – це не змагання, а конкурс талантів!»


А. КАНТ.