Понеділок, травня 23, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Подарунок від ректора

50 кг краси і насолоди

Під час урочистого святкування ректор Віль Савбанович Бакіров презентував каразінській спільноті торт «Шер-Амі» у вигляді головного корпусу університету вагою 50 кілограмів. Тонкі медові коржі з ніжним кремом та сухофруктами припали до смаку каразінцям, а гарячий чай допоміг зігрітися в холодну погоду.  Смачного ювілею!

Святкове вбрання для Каразіна

ВІД РЕДАКЦІЇ: До святкування 215-річниці з дня заснування університету каразанці не забули і про подарунок  Василю Назаровичу – замовили йому справжнісіньку мантію і конфедератку Почесного доктора університету.

Ця ідея, яка, до речі належить ректору Вілю Савбановичу Бакірову,  студентам дуже сподобалась. Протягом всього тижня вони фотографувалися біля Каразіна, ділилися фотографіями в соціальних мережах.


«Було несподівано побачити Василя Назаровича в мантії,  – говорить Максим СУПРУН, студент історичного факультету. – Адже ми кожен день бачимо, як він зустрічає нас біля входу до університету,  бажає нам удачі в пошуках нових знань. Каразіна не запросили на відкриття університету, і це дуже не справедливо, але через 215 років, він все-таки одягнув цю мантію і відсвяткував з нами день народження alma mater».

Мені здається, що відтепер в мантії ми бачитимемо Каразіна дедалі частіше, а святкові фотографії на його фоні – стануть новою університетською традицією.

Карина ТАРАСЕВИЧ.