П'ятниця, липня 10, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Найкраща кімната

Історія кімнати № 297

ВІД РЕДАКЦІЇ. Історію кімнати №297 творять 3 дівчат з історичного факультету. Гуртожиток № 9 став для них другою домівкою. Тут вперше побачили тарганів, вперше ходили до сусідів купатися, вперше до ночі обговорювали «вічні теми». На думку коменданта гуртожитку № 9 Петра Миколайовича Козленка, блок 2/9 є найкращим, а кімната № 297 – однією з найзразковіших.


Третьокурсниця Марія СУХЕНКО любить створювати затишок у кімнаті, адже гуртожиток став для неї тим місцем, в яке бажаєш повертатися: «Обов’язки у нас розподілені, але часто допомагаємо один одному. Ані дещо підказуємо про викладачів та дисципліни. Можна назвати нас «стріляними горобцями» в цій справі. Також мені подобаються мешканці блоку, тому переїжджати нікуди не хочеться, хоча у мене була можливість. Іноді можемо поскаржитися на відключений ліфт, але це своєрідна фізкультура. Так звана пробіжка з першого на 9 поверх. Уві сні кожна будує якісь «наполеонівські плани». Можна почути буркіт під носом від будь-кого з нас. Особливо гостро це проявляється під час сесії, коли мозок перезавантажили інформацією. Ми влаштовуємо революції, обговорюємо правителів. Тож навіть уночі сумно не буває».

Першокурсниця Ганна ІСАЄВА дуже хвилювалася, як її сприймуть у новому колективі. Та дівчата відразу виявили дружелюбність до сусідки: «Живемо весело. Ми можемо сваритися лише задля забави. Я відразу почувалася своєю. У вільний час разом дивимося фільми: комедії, мелодрами, жахи. Маша боїться фільмів жахів, але я впевнена, що зі мною вона переможе цей страх. Наша улюблена кінострічка – це «Щоденник пам’яті». А от музичні вподобання теж співпадають. Нещодавно з Марією відвідали концерт «Noize МС». Часто в кімнаті співаємо пісні гуртів «Океан Ельзи» та «Бумбокс». Це створює гарну атмосферу». Ще у кімнаті проживає третьокурсниця Ганна ГОНЧАРЕНКО.

Коронною стравою студенток є смажена картопля з сосисками, адже це робиться швидко, а ще й дуже смачно. У житті дівчата не лише сусідки, вони стали одна для одної справжніми подругами. Так на зимові канікули Аня Ісаєва запросила до себе в Лозову на гостини Машу Сухенко. Недаремно говорять, що в університеті знаходять кращих друзів.

Дівчата вважають, що найголовніше - це повага в стосунках. Що і є запорукою їхньої щасливої та зразкової кімнати.


Антон ВАРАНОВ.