Субота, березня 25, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Сім. Я. Студентська.

Рік Мавпи − мій рік!

2016 − рік вогняної Мавпи! Для мене він наповнений особливим сенсом, адже саме у цей рік я народилася... Хочеться почати свій аналіз саме з обраної професії. Чесно кажучи, під час написання цього матеріалу я вперше дізналася, що саме журналістська діяльність мені підходить понад усе за гороскопами. Мені залишається лише радіти, що я не помилилася, обираючи спеціальність для навчання. Не можу сказати, що я типова «мавпа», адже їй притаманна легкість у спілкуванні з людьми. Для мене ж це довгий час було проблемою, але навчання та професійна практика допомогли мені її вирішити.  Я не помічаю за собою жаги до сенсацій, як це сказано у гороскопі, але мені подобається моя професія тим, що я увесь час спілкуюся з новими людьми та дізнаюся щось цікаве.

У свої 24 роки я багато чого встигла зрозуміти та намагаюся стримувати свій запальний та норовливий характер. Так, ці дійсно мавпячі риси характеру мені притаманні. Хтось з друзів та знайомих зник з мого життя, але залишилися ті, хто мені насправді потрібен. Це кохані чоловік і донька, мої батьки, які мене завжди підтримують і яким я дуже вдячна, та перевірені часом подруги. Я нітрохи не шкодую, що вже після третього курсу навчання вийшла заміж. Сьогодні нашому шлюбу вже більше трьох років, але я не припиняю знову і знову закохуватись у свого чоловіка. Я доволі рано народила доньку, у 21 рік, але можу стверджувати, що ця подія повністю змінила моє життя та я навіть не здогадувалася, що можна когось так сильно любити.

Під час написання цієї статті я зрозуміла, що задоволена своїм життям та вдячна зірковій «мавпі», яка допомагає мені у складних моментах.

Л. ЩЕРБАК, випускниця відділення журналістики, кореспондент газети.