Субота, березня 25, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

ЕР-41 − чудовий приклад для наслідування!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Переможцем конкурсу на кращу студентську групу у 2015 р. стала  група ЕР-41 економічного факультету, яка посіла III місце. Переможці конкурсу отримали грамоти та премії. Куратор групи − старший викладач кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності  Г. В. ЄВТУШЕНКО:

− У групі навчаються 22 студенти, дев'ятеро отримують стипендію. За успішну активну діяльність в навчальній та науковій роботі Карина ЖАРАЯ (староста групи) та Наталя ВАСИЛЕЧКО отримують підвищену стипендію. Наша група досягає успіху, як у навчанні, так і в спортивному житті університету. Студенти пишуть наукові роботи, беруть участь в міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, конкурсах студентських наукових робіт. Студенти підготували понад 20 наукових робіт! Перш за все, треба відзначити старосту групи Карину ЖАРАЮ, яка постійно займається науковою роботою, кожного року бере участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні вектори економічного розвитку», у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Проблеми і тенденції соціально-економічного розвитку». Теми, якими цікавиться відмінниця − проблеми глобалізації, екомаркетінг, корпоративна соціальна відповідальність. Ганна ГАЛАВТІНА та Наталя ВАСИЛЕЧКО теж активно беруть участь у наукових заходах.

Усі із задоволенням беруть активну участь у різних спортивних змаганнях, наприклад, Харківський Міжнародний марафон (12 квітня 2014 року, 11 квітня 2015 року). Наші відомі спортсмени − Данило ВІРЧЕНКО та Микола ДАШКО. Данило − капітан чоловічої волейбольної команди збірної факультету, що перемогла цього року в таких заходах, як  Кубок економічного факультету, Кубок профкому Університету. Данило − член збірної волейбольної університету, яка цього року отримала перше місце в Студентській Лізі м. Харкова. А ще він − переможець Міжнародного турніру, присвяченого пам'яті Заслуженого тренера України  В. С. Пономаренка. Микола ДАШКО − кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу: ІІ місце на Кубку Харківської області (з класичного пауерліфтингу в жимі лежачи серед чоловіків до 74 кг), ІІІ місце на Відкритому чемпіонаті м. Харкова з пауерліфтингу (у ваговій категорії до 74 кг.). А от Римма КІНДЯКОВА відома на факультеті як активна учасниця конкурсу «Альма матер».

Найперше, що об'єднує юнаків та дівчат, це бажання самовиразитись, прагнення до лідерства, але при цьому тепле спілкування та взаєморозуміння. Тому зі студентами групи ЕР-41 мені безперечно пощастило. Всі вони із задоволенням беруть участь у громадському житті кафедри, факультету та Університету. Як куратор, можу стверджувати, що виховний процес не зводиться до настанов і рекомендацій. Я намагаюсь, щоб студенти повною мірою відчули роки студентського життя як найкращі. Наша група є постійним гостем різних заходів, зокрема театральних вистав (найулюбленіші − вистави «Театру 19»), університетських конкурсів, наприклад, «Міс Університет», «Містер Університет», «Альма-матер», «Каразінський економічний турнір», ювілеїв кафедри, факультету та Університету. У позанавчальний час студенти залюбки влаштовують спільні прогулянки містом, виїжджають на природу.

Карина, староста групи: «Секрет у тому, що ми трохи більше, ніж просто студентський колектив. З упевненістю можу сказати, що ми − друзі. ЕР-41 − це велика дружня родина, одна молода душа, справжні патріоти України! Все це і дозволило нам отримати почесне місце в конкурсі на кращу студентську групу».

А. ОРЛОВА.