П'ятниця, травня 20, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Гуртожиток - наш дім!

Порядок - запорука успіху!


…Чистота та дружня атмосфера, що панують на третьому поверсі в кімнаті № 336, створюють справжній домашній затишок. Минулого року студрада університетського гуртожитку № 9 недаремно обрала її кращою. На дверях майорить почесний надпис - «зразкова кімната», за порядком якої слідкують дві господині - студентки 3 курсу механіко-математичного факультету Анастасія ЦАРЕВСЬКА, із Луганської області та Руслана КУЧЕР, із м. Хорол, що на Полтавщині.

Першою зустрічає мене Настя, яка із задоволенням розповідає як їй пощастило опинитися у такій кімнаті: «На першому курсі я жила в іншій кімнаті з трьома дівчатами, а потім Руся (так називає Анастасія свою сусідку) запропонувала мені переїхати до неї. З того часу ми й живемо разом». Руслана говорить, що ремонт у кімнаті робили під час переїзду Насті: «Шпалери, занавіски, фарбу для стелі, шафи та дверей обирали самостійно. До цього кімната, як на мене, виглядала дуже дивно - розмальована усілякими ілюстраціями».

Оформлення 336-ої відрізняється стриманістю та лаконічністю. Біло-коричнева палітра в інтер’єрі відразу говорить про те, що у дівчат є смак, адже вдале поєднання цих кольорів ніколи не вийде з моди. Віконце прикрашають карамельні штори, які гармонійно вливаються до загального інтер’єру кімнати і виглядають елегантно та заможно. Через нейтральні кольори, які плавно переходять один в одного, з'являється відчуття безпеки, спокою та затишку. Тому перемога для Руслани не була несподіванкою, адже вона була впевнена, що їх кімната найкраща!

У кожної з дівчат свій окремий куточок, який вони облаштували по-своєму. «Не люблю багато зайвих предметів, тому в мене все найнеобхідніше - поличка для книг і маленька шафа», - говорить Руслана. Можливо, завдяки тому, що в кімнаті немає зайвих предметів, вона виглядає ще й просторою.

Господині полюбляють свою маленьку домівку за те, що за будь-якої погоди вона дуже тепла та сонячна. А це й справді так, адже золотисті квіточки на білих шпалерах теж додають кімнаті світла. Тож дівчата усім задоволені, а їх дружні стосунки допомагають завжди дбати про чистоту кімнати.

Коли ж я запитала, що у житті в гуртожитку є негативним та позитивним, дівчата відповідають: «Не завадило б зробити ремонт на блоці, але ми намагаємось не звертати на це увагу. З нами завжди поряд багато друзів та знайомих, тому тут ніколи не буває самотньо».

За створення домашнього затишку та бездоганного порядку у кімнаті Руслана КУЧЕР та Анастасія ЦАРЕВСЬКА були нагороджені векселем на піврічну сплату гуртожитку та знижкою на путівку до спортивно-оздоровчого табору «Фігуровка», але, на жаль, до табору вони так і не потрапили, бо саме у цей час дівчата мали поїхати додому.

Що ж, бажаємо кімнаті та її господиням й надалі підтримувати дружню атмосферу та домашній затишок! «Цього року знову відбудеться конкурс на кращу кімнату гуртожитку, фінальна частина якої планується на кінець травня», - говорить Сергій Сергійович МАХНОВСЬКИЙ, голова профспілки студентів, аспірантів і докторантів.

 

А. ОРЛОВА.