Середа, травня 31, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Міжнародне визнання

Подвійні дипломи

У серпні завершився черговий етап програми подвійних дипломів за участі Каразінського університету та університету Ecole Polytechnique (Париж, Франція). На кафедрі теоретичної ядерної фізики та вищої математики імені О. І. Ахієзера фізико-технічного захистили магістерські дипломи Костянтин ШПАК та Володимир ЮРАСОВ. Роботи виконано під керівництвом наукового співробітника Ecole Polytechnique Владислава Балагури та наукового співробітника Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» Олександра Шебека  та оцінено Державною екзаменаційною комісією на «відмінно». У ході виконання магістерських робіт підготовано дві наукові статті, які були опубліковані в журналах з імпакт-фактором

Взаємовигідні стосунки університету з Ecole Polytechnique тривають - цьогоріч ще двоє випускників фізико-технічного факультету розпочнуть навчання у Парижі.