П'ятниця, травня 20, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Перші місця з кікбоксингу

Спорт

Перші місця з кікбоксингу

у  Чемпіонаті світу та на Всесвітній спартакіаді, що проходила в Афінах, серед студентів у категоріях лайт-контакт і семи-контакт посів магістр радіофізичного факультету Андрій ВОВК. Наш кореспондент Аліна КАЛІНІНА взяла у чемпіона інтерв’ю.

Біографічна довідка. Займатись спортом Андрій почав ще у школі. До спортивної зали його привело бажання бути розвиненим фізично. З того часу пройшло вже понад 9 років, за які кікбоксинг став невід’ємною частиною життя хлопця.

— Андрію, який момент змагань був для тебе найважчим?

— Насправді, перед змаганнями кожен спортсмен проходить тривалу підготовку, тому змагання, як би дивно це не звучало, — найлегша частина усього тренувального процесу! Ти просто повинен вийти й продемонструвати  навички та вміння. Що ж стосовно цих змагань, то, мабуть, найважчим моментом був полуфінальний бій зі спортсменом з Азербайджану: не зважаючи на різноманітні комбінації ударів, які потрапляли точно в ціль, протягом усього бою він просувався вперед. Тоді перемогти мені допомогли наполегливі тренування і настанови тренера!

— Чому ти вирішив навчатись у Каразінському, а не повністю присвячувати себе кікбоксингу?

—  На мій погляд, потрібно бути не лише фізично розвиненою, але й освіченою людиною. Наш університет дав мені можливість отримати достойну освіту міжнародного рівня, не полишаючи занять спортом! До того ж, мій старший  брат, Сергій Вовк, також навчався на радіофізичному факультеті Харківського університету. Я поставив перед собою ціль поступити в Каразінський  і досяг її!

— Який шлях обереш тепер: спортивний чи радіофізичний?

— Хотілося  б продовжити поєднувати дві улюблені справи, але час покаже!