Понеділок, травня 23, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Відлуння свят

Студенте університету! З тобою розмовляє місто

Відлуння свят

ВІД РЕДАКЦІЇ. Відгомоніли два великих державних свята на вулицях рідного Харкова. Вже владно панує на майданах і проспектах міста вересень, а наша 40-річна рубрика, яка у нинішньому навчальному році відзначає свою ювілейну дату, пропонує шановним читачам серію знімків, які зробили наші спеціальні кореспонденти Світлана ШКУРАЙ і Євгенія ПРОРВІНА у святкові дні.

…70-річчя визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників і 22 річниця Незалежності України.

Серпень, 21 число. …На будинку 26 по вулиці Сумській з’явилось графіті із зображенням актора Леоніда Бикова.


…Біля Палацу Спорту височіє новозведений меморіальний комплекс «Вертикаль», що складається зі скеледрому та п’ятиметрового пам’ятника Володимирові Висоцькому. На відкриття приїхав син поета Микита. Скульптурну композицію створили Віктор Ліфшиц та Олександр Демченко. Читайте в наступних наших номерах нашу спеціальну розповідь.

 

… 23 серпня, день міста. Зранку по всьому місту до підніжжя пам’ятників визволителям і меморіальних місць лягли квіти вдячних харків’ян.

 


У Центральному парку ім. М. Горького пройшли сеанс одночасної гри в шахи з міжнародними гросмейстерами та турнір з тенісу для інвалідів-колясочників «Кубок губернатора».

У с. П’ятихатки відкрили новий красень-храм.

На День Незалежності України привернули увагу: велопарад, вишиванкова хода і концерт. Всі разом пройшлися ходою до пам’ятника Т. Г. Шевченку, де розгорнулася концертна програма . Євгенія Демченко, студентка філологічного факультету, цього року привела на свято і свою однокурсницю Наталію, яка на подібному святі вперше. Олександра Захарова, учасниця ходи, дуже шкодує, що її друзі планують поїхати у майбутньому за кордон: «Вони хочуть їхати в країну, яку побудували інші, а свою будувати для себе не хочуть». То коли вже громадяни України розумітимуть, що їх майбутнє — у їх руках?

А увечері всіх порадував святковий салют.