Середа, травня 25, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Наш 4000-й

Презентація

Наш 4000-й


Не побоїмося відзначити і повідомити всіх шанувальників університетської газети про те, що громадськість університету і рідного Харкова урочисто відзначила випуск ювілейного номера газети «Харківський університет». На презентацію зібралося багато гостей, представники мас-медіа, вихованці університетської газети. Нинішні студенти відділення журналістики, власні кореспонденти видання зняли спеціальний фільм із вітаннями працівників-професіоналів журналістів із усіх куточків держави і не лише. Фільм і презентацію Ви можете переглянути на університетському сайті та в музеї історії Харківського університету. Новина прозвучала на шпальтах багатьох засобів масової інформації, в повідомленнях Укрінформу і навіть на радіо «Свобода», де власним кореспондентом трудиться вихованець університетської газети Володимир Носков. І сам ювілейний номер вийшов кольоровим друком, гарної поліграфії і сприймався читачами дуже тепло. Його Ви теж можете перечитати на сайті Харківського університету.

Зроблено багато знімків, записів вітань і виступів кореспондентів і читачів газети від найстаріших ветеранів, як доценти М. С. Лапіна і М. М. Верховод, до нинішніх студентів університету, як Шевченківський стипендіат, відмінниця навчання, власний кореспондент Євгенія Прорвіна, голова Ради СНТ медичного факультету Євген Назаренко, колег журналістів із вузівських багатотиражок Харкова, із харківського відділення Національної Спілки журналістів України, деканів, професорів, викладачів Каразінського. Особливою формою генетичної пам’яті університету назвав газету ректор Харківського університету академік В. С. Бакіров. Віль Савбанович вручив редакторові нагороду газеті ― Почесну Грамоту. Проф. О. Ф. Тирнов від профкому вручив премію у 1000 грн., яку вже втілили у новий принтер для редакції. Теплі вітання прозвучали від проректорів, співробітників, профспілкових організацій, викладачів, студентів, аспірантів і докторантів. У наступних номерах ми вас познайомимо із цими матеріалами.

Упродовж двох з половиною годин тривало свято, модератором якого виступав Голова Громадської ради газети проф. І. О. Гірка. Упродовж всієї презентації жоден із гостей не покинув аудиторії, настільки все було цікаво, по-домашньому тепло і затишно.


О. НЕРУХ, головред «Харківського університету».