Вівторок, травня 24, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ювілейний випускник

Ювілейний випускник

Де все починалося…


Продовжуємо рубрику, розпочату у минулих номерах газети. У серпні вихованець Харківського класичного Каразінського університету Юрій Анатолійович САПРОНОВ, заступник голови Харківської обласної держадміністрації з економічних питань та питань агропромислового комплексу, відзначає полудень віку. Юрій Анатолійович ― випускник хімічного факультету 1989 р., який і по сьогодні підтримує найтісніші зв'язки з альма матер і завжди пам’ятає, що все в його житті починалося тут, у цих рідних стінах. На факультеті і сьогодні працюють викладачі, які вчили Юрія-робітфаківця, слухача підготовчого відділення, потім студента. Тепер тут навчаються імені стипендіати стипендії імені фонду Ю. Сапронова. А студенти-хіміки працюють в найсучаснішій лабораторії, спорудженій на спонсорські кошти вихованця хімфаку. Тут пам’ятають, яким блискучим лідером студентської молоді був Юрій Сапронов, і нинішні молодіжні ватажки навчаються відповідальності у свого попередника.

Газета «Харківський університет» бажає ювіляру довгого і теплого сонця в зеніті і дарує на згадку свою публікацію понад 30-річної давності… Юріє Анатойовичу! Залишайтеся таким, як на цій публікації у рідній університетській газеті. З роси і води Вам!