П'ятниця, жовтня 23, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

П’ятиразовим чемпіоном

Спорт

П’ятиразовим чемпіоном


став біологічний факультет у змаганнях з волейболу серед жіночих команд за програмою 63-ї студентської Спартакіади. У грудні відбулось одразу два матчі: за третє місце змагалися студентки хімічного та філологічного факультетів, за перше – ФКН та біологічного.

…На табло нулі. Команди, вислухавши настанови тренерів, зайняли свої частини поля. З одного боку червоні, а з іншого – блакитні. Подача, м’яч переходить від однієї команди до другої. Лише хвилину тому фортуна була на боці хіміків, а тепер очки філологів ростуть з неймовірною швидкістю. З такою непередбачуваністю пройшли обидва поєдинки, що розподілили команди на перших трьох місцях: III – студентки філологічного, вони перемогли хімічний факультет з рахунком 2:1, II – команда ФКН, а п’єдестал першості з рахунком 2:1 посів біологічний.

Тренер команди переможців Г. О. Коник запевняє, що результат був очікуваний, адже біофак уже п’ятий рік поспіль є чемпіоном кубку студентського профкому. «Близько восьми років із призів не виходимо», – додає Геннадій Олександрович. Зміни в персональному складі не руйнують командний дух та успіх факультету. Сьогодні поруч з новоприбулими гравцями честь біологічного захищають п'ятикурсниці Яна Афонічева та Катерина Матасова. Наразі команда готується до змагань за кубок профкому, що відбудеться у 2013 році.


С. ШКУРАЙ.