Субота, червня 19, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Листопад - 2012

Мить. Листопад 2012 р.

 

Золоту медаль

у номінації «Досягнення у галузі працевлаштування випускників» здобув Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна на традиційній щорічній Міжнародній виставці «Освіта та кар'єра — 2012». Каразінський університет представляла делегація на чолі з керівником Центру працевлаштування студентів та випускників Д. О. Лобановим. Цього року у роботі виставки брали участь навчальні заклади і організації з України, Канади, Польщі, Угорщини, Литви, Австрії, Америки, Кіпру, Росії, Німеччини, Чехії. Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра — 2012» є найбільшим заходом, присвяченим вищій освіті в Україні та за кордоном.

Всеукраїнський турнір фізиків,

що завершився у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, назвав переможців: дипломом І ступеня заволоділа команда Каразінського університету «Фізтех-original» у складі: Нелі Бойченко, Анастасії Гаєвої, Анастасії Прокаєвої, Сергія Козіонова, Віталія Лісовського, Іллі Пожидаєва. Вітаємо! Це не перша їхня перемога. Диплом найвищого ґатунку вони вже завойовували чотири рази, тричі були другими. Нині команда готується до участі у Міжнародному турнірі, що проходитиме в м. Лозанні (Швейцарія). Бажаємо їм перемоги!

У СНТ – свято

Студентське наукове товариство Харківського університету, створене у вересні 1936 року, святкує свою чергову річницю заснування. Урочиста подія розпочалася із зустрічі студентства з першим проректором з наукової роботи, членом-кореспондентом НАН України, двічі лауреатом Державної премії Іллею Івановичем ЗАЛЮБОВСЬКИМ. Ця подія відкрила проект зустрічей із видатними науковцями університету, який організовує СНТ. На черзі – філологічний. Науковців, із якими проводитимуться такі зустрічі, обиратимуть самі студенти. Долучайтеся! Не пожалкуєте.

Серйозний семінар

з питань нетрадиційного газу «Підвищення рівня обізнаності суспільства з питань нетрадиційного газу — економічні можливості та екологічні запобіжники» працював у Каразінському університеті. Його учасниками стали науковці та представники політичних кіл Великої Британії та України, зокрема: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. А. Сапронов, посол Великої Британії в Україні С. Сміт, генеральний директор компанії «Шелл» в Україні Г. Тайлі, ректор Харківського університету академік В. С. Бакіров. Організатори заходу відзначили, що розробка економічно ефективних та екологічно безпечних джерел палива є вкрай важливим питанням. Саме його вирішенню і присвячений даний проект. Реалізація проекту призведе до появи нових робочих місць, а університет та геолого-географічний факультет зокрема зможуть забезпечити підготовку висококваліфікованих кадрів та зробити значний внесок у розвиток технологій видобутку газу.

Мить зупиняв О. ДЕУС.