Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Красильникова Лариса Олексіївна

Красильникова Лариса Олексіївна


Шановна редакціє! Вас турбують співробітники кафедри фізіології та біохімії рослин. Є у нашому колективі прекрасна традиція: в останню п’ятницю листопада ми проводимо День кафедри. Приходять на зустріч наші випускники, співробітники, студенти, всі, хто любить нашу кафедру та її дружню атмосферу. Ділимося новинами, приносимо фото, викладачі розповідають про досягнення в науково-педагогічному процесі. І все це – за чашкою чаю, неформально.

Цього року зустріч затьмарена сумною подією… 15 вересня пішла із життя прекрасний Педагог, Учитель, Учений, шанована і щира людина – Красильникова Лариса Олексіївна. Світла пам’ять… У цих стінах вона у 1959 закінчила нашу кафедру і з тих пір не залишала її. Пройшла шлях від лаборанта до доцента. Під її керівництвом було підготовлено понад 100 дипломників. Вона проводила біологічний турнір імені І. І. Мечникова, олімпіади. Мала нагороди. Студенти країн колишнього СРСР навчаються за її книгами «Биохимия растений», «Анатомия растений». Читала провідні курси з анатомії рослин, спецкурс. У нас зберігаються листи від учених Чехії, Польщі, Німеччини з проханням надіслати відтиск її дисертації, яка стала новим кроком у науці. А до думки науковця доц. Л. О. Красильникової прислуховувались багато хто…


У цей традиційний день 30 листопада ми згадали Ларису Олексіївну – нашу колегу, вчителя, світлу людину. Згадайте її і Ви, шановні каразінці – справжню університетську людину, яка життя своє віддала рідній альма матер.

З повагою, колектив кафедри.