Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Тим, хто робить газету

Пошта 195-річної ювілярки

Тим, хто робить газету


Доброго здоров’я всім, хто робить нашу університетську газету. Хочу подякувати університету і редакції «Харківського університету» за велику і благородну справу: увагу до ветеранів. Ось уже впродовж трьох місяців мені регулярно надходять поштою всі номери університетської газети. Понад 40 років мого життя віддано рідному Харківському університету, коли я працював на військовій кафедрі, в навчальній частині, на кафедрі педагогіки, керівником студентської практики, виконував значні громадські навантаження, ніс людям добро. То ви можете мене зрозуміти, як радісно було мені, пенсіонеру і ветерану, знову окунутися разом із газетою у життя рідного колективу… Довелося в житті багато їздити разом із студентами до інших університетів. Там я цікавився вузівськими газетами, звичайно, порівнюючи із нашим «Харківським університетом». Приємно було завжди відзначати, що наша газета у всіх відношеннях – краще видання. Я б її назвав найкращою. Спасибі за це всім, хто робить таке змістовне видання.

На схилі життя згадується багато чого із пережитого, а найголовніше – вдячність університету за можливість трудитися у його стінах, сформуватися як особистість, бути хай і невеличкою частинкою такого сильного і натхненного колективу, яким є Харківський Каразінський класичний університет.

Бажаю редакції газети залишатися колективним організатором, соборним органом і бути такою ж цікавою і змістовною, як і сьогодні. Всім студентам і викладачам рідної альма матер напередодні нового року і дня народження університету успіхів, удачі, творчої наснаги.

Ваш Микола Іванович АВДЄЄВ.