Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Назавжди в нашій пам'яті!

Кого пам’ятаємо і любимо!

Назавжди в пам’яті


Пішов із життя Сергій Іванович НАЗАРЕНКО, доцент, кандидат філософських наук, один із найулюбленіших викладачів студентів, широкої душі людина, яка віддала університету понад 30 років життя…

Сергій Іванович закінчив у 1978 році економічний факультет Харківського державного університету ім. О. М. Горького. Працював на кафедрі з 1979 року на посаді викладача. У 1996 році отримав звання доцента кафедри політології. Викладав навчальні курси «ЗМІ у політичному процесі» студентам спеціальності «Політологія», «Мас-медіа в політиці» для студентів філологічного факультету та загальний курс «Політологія» для студентів інших факультетів університету. Автор понад 40 наукових праць.

Безперечно, це величезна втрата для рідних, колег, друзів, знайомих. Не менше ця подія вразила і нас, студентів. Я думаю, що якби Сергію Івановичу зараз назвали моє прізвище та ім’я, то він напевно б не згадав, хто я... Хоча пам'ять на обличчя у нього була бездоганна! Я – лише одна із студенток філологічного факультету, для якого він викладав предмет «Мас-медіа в політиці» на другому курсі.

…Ми встигли полюбити його. Не уявляю, як тепер третя пара в понеділок не почнеться зі слів: «Як я і обіцяв, кожну пару ми будемо починати з аналізу видання…» Він був різносторонньою, цікавою людиною, вимогливим і небайдужим до студентів викладачем. Ми назавжди запам’ятаємо його голос, який звучно лунав по всій аудиторії, його жарти, якими він підтримував атмосферу, і фразу: «Гарний виступ, цікава інформація, сідайте – п’ять…»
Сергій Іванович живе в нашій пам’яті…

Л. ГРУБНІК, другокурсниця відділення журналістики.