Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

До самовдосконалення!

Академічний Сенат

До самовдосконалення!


На конференції осіб, що навчаються, яка пройшла 19 листопада, Академічний Сенат відзвітував за минулий рік. Також обрали новий склад сенату, затвердили кандидатури для участі у Конференції трудового колективу та до складу Вченої ради університету.

Розпочалась конференція з обрання Президії та інших традиційних для подібних заходів моментів (наприклад, оголошення кількості присутніх). Керував процедурою голова Виконкому Студентської навчальної ради Ярослав ВИШНЯКОВ. Після цього відбулося нагородження студентів за активну громадську діяльність.

Звіт про діяльність Академічного Сенату у 2011–2012 навчальному році озвучив Богдан УЛЯК, член Ради аспірантів і докторантів.

Основною рисою цьогорічної конференції стало те, що затверджували списки кандидатур одноголосно. Спочатку мова йшла про Академічний Сенат, до якого увійшли 15 осіб. Наступними обрали 50 представників до Конференції трудового колективу та 10 людей до складу Вченої ради університету.

Підсумками конференції стало рішення, озвучене Сергієм МАХНОВСЬКИМ – головою первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів. Серед озвучених тез були продовження вдосконалення організаційної структури студентського самоврядування, моніторинг потреб осіб, які навчаються в університеті, сприяння адміністрації університету у контролюванні виконання індивідуальних планів аспірантів і докторантів та інше.

На завершення слово надали ректору університету Вілю Савбановичу БАКІРОВУ, який відповів на запитання, надіслані з рук в руки від присутніх на конференції. Питали про встановлення лав на поверхах, створення медпунктів та розміщення банкоматів у Північному корпусі, Wi-fi та працевлаштування від університету.