Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

У новий рік

Студентське самоврядування

У новий рік


Новий склад виконкому було затверджено на конференції Студентської навчальної ради університету. Тоді ж обрали членів Академічного сенату, Вченої ради та трудового колективу, а колишній голова студради Богдан УЛЯК відзвітував за 2011–2012 навчальні роки. Також було озвучено плани на майбутній рік.

…У великій хімічній аудиторії зібралися більше 100 студентів усіх факультетів. В руці кожен тримає мандат – документ, що дає право голосу. Почали конференцію з привітань, оголошення та затвердження порядку денного. За результатами заходу, новообраним головою Студентської навчальної ради став Ярослав ВИШНЯКОВ, студент соціологічного; його заступником – Владислава ПОЛТОРАЦЬКА з філологічного, а секретарем – п’ятикурсниця економічного факультету Марія СВІДЕНСЬКА.

«В цьому році приділимо максимальну увагу моніторингу якості освіти, школі студентського самоврядування, матеріальній базі порталу «UNK». Моніторингом будуть займатися студентські навчальні частини при факультетах, а за безпосереднє проведення візьмуться студентські декани. Це буде вперше за всю історію Каразінського. Для модераторів таких обговорень ми проведемо інструктаж. Зберуться старости, активісти, усі, хто має, що сказати, і висловлюватимуться щодо недоліків навчального процесу. Потім будуть складені письмові рекомендації, які ми подамо деканам», – розповів про плани на цей рік Ярослав.

Наприкінці конференції грамотами нагородили найактивніших представників студентського самоврядування університету.