П'ятниця, жовтня 23, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Гості із КНУ

Мить. Листопад – 2012

Гості із КНУ


Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна приймала гостей і щирих друзів, делегацію від профспілкової організації Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Профспілкові організації провели спільний семінар-навчання «Студентські профспілки в XXI сторіччі». Делегацію, що складалася з 16 студентів-профспілкових активістів, очолював заступник голови профспілкової організації КНУ В’ячеслав Вікторович Шамрай.

В рамках семінару-навчання було проведено круглий стіл «Студентські профспілки в Україні: потреби сучасного суспільства», в роботі якого брали участь заступник голови Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Олегович Борисенко, голови профспілкових організацій ХНУ імені В. Н. Каразіна Олег Федорович Тирнов і Сергій Сергійович Махновський.

В ході роботи круглого столу відбулися презентації напрямів діяльності студентських профспілок, визначені схожі та специфічні галузі в роботі колег. Студентські профспілкові лідери обох університетів були щиро зацікавлені у спілкуванні та обміні досвідом один з одним. Робота закінчилася жвавою дискусією та плануванням подальшої спільної діяльності.

І. НІКІША, заступник голови профкому