Неділя, вересня 20, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Як ся маєш, першокурснику?

Університету – 208!

 

Як ся маєш, першокурснику?


ALMA MATER!

Усі чекали результатів майже тримісячної роботи. О 15.30 актовий зал переповнений – триває фінальний концерт. Журі відібрали 30 кращих номерів. Факультети мали змогу проявити свої таланти та вразити глядачів своєю неординарністю.

Дві години тривало свято. Від такого різноманіття журі розгубилося й довго не могло визначити переможця. Першокурсники вражали прекрасним співом. Це Наталія Головіна, Олексій Гоман (філологічний факультет), Артем Терещенко (комп’ютерні науки), Богдан Незнайко (юридичний), Каріна Гулага (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу), Дарія Тимошенко (економічний), Марина Батюк (екологічний) та ін. Важко забути танцювальні номери: бразильський, ірландський, східний, український народний, пристрасне самбо. Дівчата не могли відірвати очей від спортсменів з факультету комп’ютерих наук. Гран-прі отримав механіко-математичний факультет. Цього року всі настільки талановиті, що журі обрало на перше, друге та третє місця по два факультети-переможця. Перше місце – економічний і психологічний факультети, друге – соціологічний і факультет комп’ютерних наук, третє – історичний і факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

Переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Переможці

Маргарита Олександрівна ІВАНОВА, заступник декан з виховної роботи мехмату:

– За підготовку номерів відповідають старшокурсники. Для нас це, перш за все, командна робота. У цьому році виступ готували 45 першокурсників та 20 старшокурсників. Завдання першокурсників – вдало виступити, а за костюми, макіяж, декорації відповідають учні старших курсів, Оргкомітет на чолі з Дмитром МЕДВЕДЮКОМ. Ми завжди нестандартно підходимо до організації програми. Ось, наприклад, цього року ми влаштували цирк «Дю Солей». Із восьми підготовлених нами номерів до фінального концерту потрапили п’ять. Наш факультет і в цьому році претендує на призове місце. «Альма-матер» – це шанс продемонструвати студентам, що тільки завдяки командній роботі можна досягти високих результатів, а також змога навчити їх креативно мислити та вирішувати питання нестандартно. 

Радіофізики

Олександр Миколайович ДУМІН – заступник декана з виховної роботи радіофізичного факультету:

– ALMA MATER – дуже корисний конкурс. Він об’єднує студентів, дає можливість розкритися, гарний досвід. Часто буває так, що ті студенти, які беруть участь в ALMA MATER, залишаються активними й далі організовують різні заходи. З кожним разом наші студенти на сцені виступають усе краще. У нас навчаються студенти не з творчими здібностями, скоріше це майбутні науковці. Але ось нарешті за останні п’ять років уперше наш танцювальний номер обрали для фінального концерту. Було дуже приємно. Навчанню цей конкурс не заважає. Першокурсники готувалися, репетирували, але все це було поза навчальним процесом. Заняття ніхто не пропускав. Найважливіші труднощі виникали з місцем проведення та часом репетицій. Будемо сподіватися на подальші успішні результати. У нас ще все попереду.