Субота, червня 19, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

На служінні альма матер

Ювіляри

 

На служінні альма матер

Ювілеєм зустрічає Новий рік Валентина Григорівна КЛИМЕНКО, доцент кафедри фізичної географії та картографії, заступник декана з навчально-методичної роботи геолого- географічного факультету.


Саме до цієї чарівної жінки можна використати такі популярні сьогодні слова: неординарна особистість, непересічна людина, неповторний університетський викладач. Вимоглива і справедлива, друг і наставник, чесна і порядна. Вона із тих поколінь інтелігентів, які служать своїй справі до останнього подиху. Валентина Григорівна завжди дивує всіх своєю працьовитістю, умінням вирішувати справи швидко, якісно і кваліфіковано. Вона на всіх посадах відрізняється своєю відповідальністю і особливою душевністю. Не один десяток років вона вірно служить університету, кафедрі, факультету і студентам.


Шановна Валентино Григорівно, ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця, зробили вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих географів. Із Ювілеєм Вас! Плідної роботи, втілення задумів і сподівань, міцного здоров’я, добробуту та злагоди бажаємо Вам на багато років щасливого життя!!!


З найщирішими привітаннями,
колектив та випускники кафедри фізичної географії та картографії.