Середа, травня 18, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Екологічний

Екологічний факультет сьогодні у великій університетській родині – наймолодший факультет. Він створений був лише два роки тому, однак вже має чим пишатися. Навчальний процес організовано згідно вимог європейської системи освіти. Щороку викладачі факультету випускають по декілька нових підручників та посібників. Невід’ємною частиною навчання студентів є неповторні практики.

На першому курсі – це привітний Крим, на другому – мальовничі Карпати, на старших курсах – неповторні куточки нашої країни. Велику увагу приділяємо студентській науковій роботі. Серед здобутків факультету – чисельні перемоги на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах наукових робіт у Києві, Одесі, Сумах, Донецьку. Не дивно, що саме нашому факультету Кабінет Міністрів України доручив розробку стандарту вищої екологічної освіти.

Активну позицію займає факультет і у культурному житті. Щороку свої таланти демонструють наші першокурсники на конкурсі «Альма-Матер». У травні вже традиційним став день екологічного факультету. Не залишається екологічний факультет осторонь і спортивного життя університету. Наші команди виборюють призові місця.

Екологічний факультет – невеликий, проте це не заважає йому посідати лідерські позиції у всіх сферах університетського життя. Ми маємо чим пишатися, та не збираємося зупинятися на досягнутому.

Проф. В. НЕКОС,
декан екологічного факультету