Середа, травня 18, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Економічний

На економічному факультеті здійснюється підготовка бакалаврів за напрямами: «Економічна теорія»; «Фінанси і кредит»; «Міжнародна економіка»; «Менеджмент»; «Економічна кібернетика»; «Прикладна статистика»; «Облік і аудит»; «Маркетинг».

Також факультет готує спеціалістів та магістрів за спеціальностями: «Економічна теорія»; «Фінанси»; «Банківська справа»; «Міжнародна економіка»; «Менеджмент організацій»; «Адміністративний менеджмент», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»; «Прикладна економіка»; «Економічна кібернетика»; «Економічна статистика»; «Облік і аудит»; «Маркетинг».

Основний напрям діяльності кафедр — підготовка високоосвічених економістів і менеджерів на базі наукових досягнень і використання сучасних методик навчання, які відповідають міжнародним стандартам освіти.
У навчальному процесі та наукових конференціях беруть участь головні спеціалісти міністерств, управлінь обласної державної адміністрації, провідних банків і підприємств Харкова, а також відомі професори зарубіжних університетів.

Випускники економічного факультету працюють економістами, фінансистами, державними службовцями, маркетологами, аудиторами, бухгалтерами, аналітиками в установах України, а також викладачами економічних дисциплін у вищих навчальних закладах. Диплом економічного факультету національного класичного університету — це перший крок до успішної професійної кар’єри у майбутньому.


Проф. Л. БУЛАЄНКО, декан економічного факультету