Середа, травня 18, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет міжнародних відносин і туристичного бізнесу

Упродовж нинішнього навчального року кафедри факультету за сприяння Студентського наукового товариства провели дві міжнародні науково-практичні конференції: «Російсько-українське порубіжжя: стан та перспективи співробітництва» та «Туристичний бізнес: світові тенденції та національні пріоритети».

На факультеті діє студентське самоврядування, юнаки і дівчата беруть активну участь у факультетському житті, сприяють розвитку самодіяльності студентів. Завдяки студентському самоврядуванню на факультеті активно діють різноманітні наукові і самодіяльні гуртки та КВК. Засновані секції відповідають напрямкам факультетських спеціальностей.

У вересні 2009 р. кафедра туристичного бізнесу продовжила традицію святкування Міжнародного Дня туризму. Весело і з вогником відбулося на базі спортивного комплексу в Сокольниках посвячення студентів-першокурсників у студентів-туристів. Кожен отримав посвідчення туриста. А сам колектив кафедри туристичного бізнесу за якісну підготовку фахівців для галузі туризму та сприянню розвитку туризму в Харківській області був нагороджений Грамотою управління культури та туризму Харківської облдержадміністрації.


Проф. В. СІДОРОВ,
декан факультету МЕВ і ТБ