Неділя, липня 03, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Квітень 2012

Мить. Квітень 2012

 

Студенти соціологічного


Олександра ДЕЙНЕКО та Роман БОРИСОВ перемогли на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Соціологічні науки». Олександра (група СЦ-51) з науковою роботою «Соціально-професійні плани сучасного українського студентства у контексті ризик-стратегій: досвід емпіричної розвідки» (проф. Л.Г. Сокурянська) здобула 1 місце. Друге місце – у Романа (група СЦ-41) за роботу «Освітній потенціал майбутніх вчених» (доц. І.І .Шеремет).

 

У Центрі


українських студій імені Д. І. Багалія Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся науково-практичний семінар за темою «Утворення Київської Русі: візантійські, скандинавські та хозарські впливи». Доповідачами на семінарі були: А. М. Домановський – «Наслідування візантійського зразка у творенні державності Київської Русі», М. В. Любічев – «Археологічні та історичні свідоцтва про вплив скандинавів на формування Київської Русі» і Н. В. Аксьонова – «Київська Русь і Хозарія: сусіди, вороги, родичі». Доповіді не тільки викликали інтерес у присутніх, а й спричинили дискусію. Науково-практичний семінар сприяв поглибленню знань студентів.


О. ПОЛКАН.