Неділя, травня 29, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Комбінаторика – це його!

Президентський стипендіат

 

Комбінаторика – це його!


ВІД РЕДАКЦІЇ. Сьогодні знайомтеся із Георгієм РОДІОНОВИМ, першокурсником механіко-математичного факультету, Президентським стипендіатом.


Георгію не вистачило всього одного балу до «срібла» на Міжнародній олімпіаді з математики, яка проходила минулого року в Нідерландах. Тому – заслужена «бронза», цікавий досвід і море позитивних емоцій. Рівень завдань на олімпіаді був досить високий. Йому найбільше подобається комбінаторика, тому легко розв’язав завдання з неї.


…Георгій закінчив Харківській фізико-математичний ліцей № 27. Поглиблено займатися «королевою точних наук» почав у шостому класі. А з восьмого – брати участь в олімпіадах. Йому постійно допомагали Сергій Олександрович Ліфиць, заслужений вчитель України, Тетяна Сергіївна Щербина та Олексій Сергійович Щербина.


– Як для тебе минув перший семестр студентського життя?


– Щасливий, що став студентом саме Харківського університету. Нові знайомства, дисципліни, професіонали-викладачі… Сесію склав на п’ятірки. Навчаюся ж для себе.


Т. ВАСИЛЕЦЬ.