Субота, травня 21, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Молоді науковці-історики

СНТ діє

 

Молоді науковці-історики


Ольга ВОВК, студентка групи ІА-54 історичного факультету: «На факультеті проводяться традиційні конференції молодих вчених (Краєзнавча конференція, Каразінські і Кирило-Мефодіївські читання), функціонують студентські наукові гуртки. Я беру участь у роботі гуртка історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін.


У березні 2012 мені випала честь представляти університет на другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук в галузі «Мистецтвознавство (образотворче мистецтво, дизайн, зберігання художніх цінностей та пам'яток архітектури)». Конкурс проходив в Луганському державному інституті культури і мистецтв. До захисту були допущені сорок чотири роботи студентів з Харкова, Києва, Одеси, Луцька, Кіровограда та інших міст. Я представила роботу за темою «Іконописні практики як складова творчості І. Ю. Рєпіна» у секції «Образотворче мистецтво» і посіла перше місце. Тема доповіді була вибрана не випадково, адже я виконую магістерську  роботу під керівництвом проф. С. М. КУДЕЛКА на кафедрі історіографії, джерелознавства та археології, присвячену духовно-релігійним пошукам в житті нашого земляка – великого живописця. Зараз усі мої думки зайняті написанням кваліфікаційної магістерської роботи і підготовкою до майбутніх заліків та іспитів».


А. ЧАЛА.