Понеділок, травня 23, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Перший крок!

Хімічний

 

Перший крок!


Професор Андрій Олегович ДОРОШЕНКО: «Наука для мене сьогодні – це саме та сфера, де я можу реалізувати всі свої інтереси. А починалося все ще в той час, коли я був першокурсником хімічного факультету і під керівництвом доц. В. Г. МІТІНОЇ почав працювати над темою «Люмінісценізація органічних сполук». У цій тематиці я продовжую дослідження і сьогодні, тільки тепер її горизонти значно розширилися.


Студентський голова СНТ – четвертокурсник Богдан ДЕРЕКА – дуже активний та здібний студент. Наукові гуртки на хімічному факультеті відповідають кафедрам, тобто при кожній кафедрі працює гурток. Зараз у науковій роботі зайняті від тридцяти до п’ятдесяти відсотків студентів факультету. Раніше цей відсоток був вищим, адже студенти більше цікавилися науковою роботою. Сьогодні ж часто виходить так, що студент вперше стикається з науковою роботою лише на третьому курсі, коли вирізняється офіційна наукова спеціалізація».