Четвер, червня 30, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Люблю цифри та мови

МЕО і ТБ

 

Люблю цифри та мови


Так говорить про себе четвертокурсниця Олеся АЗАРЕНКОВА, юний науковець факультету МЕО і ТБ. Дівчина щойно повернулася із Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проходив у Донецьку. Звідти вона привезла почесне третє місце. Наукову роботу студентка написала на дуже актуальну тему: "Альтернативні джерела енергії в забезпеченні стійкого розвитку економіки".


Олеся займається наукою з першого курсу. Її незмінним керівником є заступник декана з наукової роботи професор Надія Артурівна КАЗАКОВА. Педагог дає високу оцінку знанням та вмінням студентки, пишається її успіхами. Минулого року Олеся була стипендіатом Харківського міського голови.


О. Азаренкова:


– Займатися наукою цікаво. У ній мене здебільшого приваблює практичне застосування теоретичних розрахунків. Також цікавлять фінанси, валютно-кредитні відносини, бухгалтерський облік…
Ще у школі Олесю цікавили іноземні мови та математика. Вивчати просто мови для неї здавалося нудним. Мріяла поєднати їх з цифрами в одній професії. Батьки порадили міжнародну економіку. Ось так і вийшло, що дівчина стала студенткою кафедри «Міжнародних економічних відносин». Зараз, окрім англійської, Олеся вивчає німецьку та китайську.


Т. ЛІСНЯК