Вівторок, травня 24, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Дипломи магістрам

Наша гордість – випускники

 

Дипломи магістрам


Відбулося урочисте вручення дипломів про закінчення університету за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» випускникам ФТФ і ФЕФ. В залі засідань Вченої ради університету 18 студентів за спеціальністю «експериментальна ядерна фізика та фізика плазми» і 19 – за спеціальністю «прикладна фізика». П’ятеро з «прикладної фізики» здобули цього року дипломи магістрів. Серед випускників ФТФ цього року – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, автор двадцяти наукових публікацій Владислав Леонов, багаторічний голова профспілки ФТФ Іван Зуйко. Майже всі випускники ФТФ і ФЕФ – співавтори наукових публікацій, включаючи статті у міжнародно визнаних журналах з імпакт-фактором, близько половини встигли у відвідати міжнародні літні школи з фізики плазми та керованого термоядерного синтезу, фізики високих енергій, нанофізики, 24 випускника ФТФ і один випускник ФЕФ отримали дипломи з відзнакою.


Одинадцять випускників ФТФ працевлаштовано до ННЦ ХФТІ, п’ятеро – до інших інститутів НАНУ, семеро рекомендовані до аспірантури, решта – до різних науково-виробничих підприємств. Усі п’ятеро випускників ФЕФ працевлаштовані до Інституту проблем машинобудування імені А. М. Підгорного, а також і до підприємств енергетичного комплексу. У липні здобудуть дипломи магістрів ще семеро студентів ФТФ за спеціальністю «медична фізика».


Проф. І. ГІРКА, директор ІВТ.