Середа, травня 18, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Юридичний

У 2009 році факультетське життя рясніло такими подіями: у липні 2009 року відбувся перший випуск студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

З вересня у межах програми «Основи вільного суспільства», започаткованої Інститутом Левітта (Leavitt Institute) в Університеті розпочато цикл занять для студентів юридичного факультету, що будуть проводитися протягом року.

Заняття проводяться досвідченими юристами США – суддями, адвокатами, науковцями. Програму присвячено вивченню фундаментальних проблем функціонування правової держави – верховенства права, прав людини, історії становлення демократичного суспільства та практики втілення основних засад розвиненого правового суспільства. Усі заняття проходять англійською мовою та є безкоштовними для студентів юридичного факультету.

За результатами програми у студентів є шанс взяти участь у всеукраїнському та міжнародному конкурсах, що проводяться Інститутом Левіта.

У жовтні у межах проведення загальноуніверситетського Дня відкритих дверей юрфак приймав у Північному корпусі усіх охочих подивитися на факультетське життя зсередини.

Призначено процедуру ліцензування освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальність «Правознавство» на заочній формі навчання.

Доц. Т. КАГАНОВСЬКА, декан юридичного факультету.