Вівторок, серпня 04, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Молодий спеціаліст

Молодий спеціаліст


ВІД РЕДАКЦІЇ. Наприкінці минулого навчального року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України провело конкурс серед молодих спеціалістів, за результатами якого прийняло на роботу 17 випускників. Серед переможців випускниця кафедри маркетингу та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності економічного факультету – Яна ІЗОНІНА.


– Яно, що це був за конкурс?
– Конкурс ініціювало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Випускникам необхідно було заповнити анкету, в якій зазначити всі досягнення протягом навчання в університеті, професійні інтереси. Про конкурс я дізналася від свого наукового керівника доцента Світлани Вікторівни ОБЕРЕМОК, яка постійно допомагала мені приймати правильні рішення в процесі працевлаштування та адаптації на робочому місці.
Отож, заповнила анкету і отримала запрошення на співбесіду.
– І яка ж у тебе  посада?Що входить до робочих обов’язків?
– Я – спеціаліст департаменту торговельно-економічного співробітництва з країнами СНД та РФ. Маю готувати документи до проведення міждержавних комісій, я відповідаю за Молдову та Таджикистан, тому займаюся всією документацією, яка стосується цих країн.
– Отож, працюєш в Києві… А Міністерство житлом забезпечило?
– На жаль, ні. Це найскладніше питання для мене сьогодні, адже ціни на оренду житла зовсім не радують. Тому успіх подальших конкурсів під ініціативою Міністерства може буди під сумнівом.
– А яку зарплатню поклали?
– Мінімальну для держслужбовця зарплатню.
– Чогось особливого чекаєш від цього призначення?
– В першу чергу, набуваю неоціненного досвіду. Намагатимуся отримати підвищення, зробити кар’єру.
– Ти молодець, Яно!
– Спасибі! Університету щирий привіт!


А. ЧАЛА, наш кор.