Понеділок, січня 18, 2021

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

На стадії активної роботи

ВІД РЕДАКЦІЇ. Наша традиційна рубрик «Захист перед захистом» починає розповіді про підготовку бакалаврів та магістрів до захисту своїх дипломних робіт. Хімічний факультет. Проф. М. О. Мчедлов-Петросян, завідувач кафедри фізичної хімії:
«На кафедрі навчається дев’ятеро бакалаврів. На сьогоднішній день теми їх робіт намічені, в процесі затвердження. П’ятеро магістрів: Н. ГАВРИЛЮК, Д. КАСЬЯНОВ, Ю. МАКАШУТІНА, В. МАЛЕЖИН, А. ПЛАКСІЙ. Вони також загалом вже із темами визначилися, адже роботи всі експериментальні, їх виконання потребує багато часу, зусиль не тільки моральних та фізичних, а ще й матеріальних. Попередній захист ми плануємо на травень. На найближчому засіданні кафедри заслухаємо звіти студентів щодо виконання магістерських та бакалаврських робіт. Особливість цьогорічних дипломників у тому, що багато хто з них пише дипломні роботи на базі Харківського Інституту монокристалів, адже це гарантує працевлаштування після п’ятого курсу. Загалом зараз студенти бакалаври та магістри на стадії активної роботи».
Н. ГАВРИЛЮК, студентка групи Х-151, магістр: «Я пишу магістерську роботу на базі Інституту монокристалів. Моя тема: «Отримання та дослідження оптичних властивостей тонких плівок композитів на основі органічної матриці та квантових точок». Мій керівник – Ю. М. САВВІН, доктор фізико-математичних наук, керівник сьомого відділу Інституту монокристалів. Зараз я дуже активно працюю над своєю дипломною, проводжу дослідження, адже слід встигнути до кінця травня подати варіант роботи та підготуватися до попереднього захисту».


А. ЧАЛА, наш спецкор.