П'ятниця, травня 20, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Почуймо кожного!

У конференц-залі ЦНБ пройшов круглий стіл за участю представників студентського самоврядування та депутатів міської та обласної рад «Почую кожного». Захід проходив у рамках всеукраїнської акції «Напиши президенту лист». На початку зустрічі студентам роздали анкети, де вони могли відповісти на запитання та написати власні пропозиції керманичу країни. «Круглий стіл» зібрав близько 60 активних у студентському самоврядуванні студентів університету. Місцеву владу представляв депутат міської ради Костянтин Юрійович Подгорний . Діалог між студентами та депутатом пройшов цікаво та плідно. Розмовляли про програму «Студентський гуртожиток», про створення молодіжного центру в Харкові. Також студенти запропонували побудувати у найбільш студентському місті України церкву святої Тетяни.
С. С. Махновський у складі ЦК Профспілки

У Києві відбувся VII з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України. На з’їзді було затверджено Статут Профспілки та обране нове керівництво, а також прийнято проект основних напрямків діяльності профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки. Голову профспілкової організації студентів Харківського університету Сергія Сергійовича Махновського було обрано до складу Центрального Комітету Профспілки від Харківського регіону. С. С. Махновський: «З’їзд пройшов дуже організовано. На ньому були присутні міністр освіти Д. Табачник та міністр промисловості Д. Колєсніков. Вдалося також підняти тему посилення захисту прав студентства».


Мить зупинила Т. ВАСИЛЕЦЬ, наш кор.