П'ятниця, травня 20, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет психології

У 2010 році факультет психології святкує своє десятиріччя. Наш факультет сьогодні – це майже тисяча студентів, що навчаються на денному та заочному відділенні, отримують другу вищу освіту; це наукові школи та напрямки «Психологія пам’яті», «Психологія розвитку», «Психологія статтєво-рольових відмінностей», «Психологія індивідуального досвіду», «Онтоінвайєроментальна педагогіка»; це 9 докторів та 27 кандидатів психологічних та педагогічних наук; це дослідження у сучасних галузях психології та педагогіки: етнопсихологія, психологія девіантної поведінки, клієнтцентрована психотерапія, екологічна психологія, психологія маркетингу та реклами, психологія груп і таке ін.

А ще факультет сьогодні – це відкриті до всього нового студенти: студентське наукове товариство, щорічна конференція «Вектори психології», студентський психологічний клуб «Час і ми».
Випускники факультету працюють у навчальних та наукових, адміністративних та громадських установах, виробничих та комерційних організаціях, а також в багатьох інших сферах діяльності, де є потреба в знаннях про людський фактор, про людину.


Проф. Н. П. КРЕЙДУН, декан факультету психології