П'ятниця, липня 10, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Анастасія БОНДАРЄВА


третьокурсниця біологічного факультету, лауреат стипендії Харківського міського благодійного фонду Ю. Сапронова:
– Спеціалізуюся на кафедрі біохімії. Весь час навчаюся лише на «відмінно», особливо люблю профільні дисципліни. У школі Анастасія ставала неодноразовим переможцем ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, турнірів юних біологів міського рівня, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України. У 2008 р. у складі команди України на ХІХ Міжнародній олімпіаді з біології в Індії здобула бронзову медаль. Того ж року мене визнали кращим випускником Дзержинського району м. Харкова. Маю численні дипломами та подяками Президента України, Харківського міського голови, голови обласної адміністрації. У 2008 – 2009 навчальному році отримувала стипендію Президента України. Того ж навчального року перемогла на студентській олімпіаді з біології в Каразінському університеті і захищала честь університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді з біології в Одесі, посівши почесне ІІ місце. А ще у складі команди біологічного факультету на VI Всеукраїнському студентському командному біологічному турнірі здобули командне ІІ місце. … Я можу і далі перераховувати свої успішні кроки до, гадаю, присудження мені іменної стипендії фонду Юрія САПРОНОВА.
– Маєш громадські доручення?
– Я - учений секретар СНТ біологічного факультету. Постійно працюю у складі оргкомітету та секретаріату ІІІ та IV Міжнародних конференцій молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери». Гадаю, в цьому році теж буду цим займатися.
– Як оцінюєш своє чергове досягнення?
– Це ще один крок до самоутвердження: приємно, що оцінили мою роботу. Стипендію планую витратити на удосконалення англійської мови.


Вікторія ЖЕДЕНКО, наш студкор.