Понеділок, липня 13, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Чинімо добро разом!

Діти – це квіти життя. Проте доля розпорядилася так, що деяким із них не вистачає батьківської турботи. Зовсім поряд із нами живуть малюки, які жодного разу в житті не встигли промовити солодкого та ніжного «мама», яких тато не катав на шиї, а любляча бабуся не в'язала шерстяних шкарпеток. Кожен має про це пам'ятати…
Першого жовтня у Харківському університеті стартувала акція «Подаруй любов дітям», яка продовжилася до 1 листопада. Це вже четверта подібна акція, організатором якої традиційно виступає Студентська рада університету. Голова Студентської навчальної ради Дмитро ЛОБАНОВ:
– Це акція, організована з ініціативи студентів і студради університету: ми збираємо речі для дітей віком від 5 до 15, іграшки, книги та канцелярію. Ми купляємо дітям фарби, олівці та альбоми, щоби вони могли виражати свій внутрішній світ на папері. Замовляємо автобус і веземо все назбиране добро до дитбудинків. Але сутність акції полягає не лише в тому, щоби приїхати та віддати дітям все це: для них ми готуємо виставу, прагнемо влаштувати хоча б невеличке свято. До речі, часові рамки акції «Подаруй любов дітям» – достатньо умовні: іграшки, речі та книги каразінці несуть до студради постійно.
– Пам»ятаєте минулорічну акцію?
– Саме з минулого року ми почали працювати на область: більшість подібних акцій спрямовані на дитячі будинки Харкова – ми ж відвідали Краснокутськ, Богодухів і Люботин. Ми зібрали цілу гору речей, багато розвиваючих книг, накупили канцтоварів, а четвертокурсниця філфаку Василіса ШЕЙНІНА вибила цілих 11 ящиків шоколаду для дітей. Цього року ми знову плануємо їхати до обласних будинків дитини і будемо раді будь-якій допомозі від студентів університету.
– Дмитре, сформулюйте мету заходу?
– Мета – соціальна відповідальність. Ми студенти, і, дякувати Богові, у нас все добре. Саме через це ми не можемо забути, про тих, кому в житті пощастило менше. Здорове суспільство має піклуватися про таких діточок. Ми всі колись постаріємо – можливо, хтось так само потурбується і про нас.


А. КАНТ.