Вівторок, травня 24, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Зупинена мить. Жовтень 2019

«Мистецтво об’єднує молодь» -

так називалася V щорічна мистецька акція на майданчику між готелем «Харків Палас» та північним корпусом Каразінського університету. Виступ молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка, випускників та студентів-лауреатів міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського привернулм увагу численних шанувальників високого мистецтва не лише університету, а й міста.

Незважаючи на похмуру погоду, всі отримали купу задоволення та вражень. Кожен зміг насолодитися композиціями світової класики у виконанні симфонічного оркестру «Слобожанський» та солістами академічного театру опери та балету ім.Лисенка.

Були виконані такі витвори музичного мистецтва: «Нью-Йорк» Дж. Кандера, «Хабанера» і куплети Ескамільйо з опери «Кармен» Ж. Бізе, арія Джудітти з однойменної оперети Ф. Легара, Марш Радецького Й. Штрауса, «Danzon» А. Маркеса. Присутні слухали виступ Народного артиста України, професора Гаррій Абаджян та диригента, заслуженого діяча мистецтв України Юрія Яковенка.

Юлія БРЕЖНЄВА