Четвер, червня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

Чому кращі?

ВІД РЕДАКЦІЇ. Кращою групою факультету психології заступник декана ЯНОВСЬКА Світлана Германівна називає ПС-23, а голова Студентської ради пояснює, що це через їхню активну участь у справах факультету. Староста групи БОГДАНОВСЬКИЙ Сергій показав усю “кухню” групи. Завдяки чому вони вибороли таке високе місце?


– Група – це люди з активною громадянською позицією. Факультет психології пишається колективом. Студенти готові постійно допомагати один одному, беруть участь в університетських заходах. У групі навчається заступник студентського декана та заступник голови Студентського наукового товариства факультету психології.  П’ятеро студентів групи входять до складу Студентської ради факультету, шестеро – учасники Студентського наукового товариства факультету, один – активіст профспілки. У групі  – неодноразова чемпіонка України з черлідингу…

…Їм подобається проявляти себе, творити та заряджати оточуючих своєю енергією. Брали участь у щорічному конкурсі творчості першокурсників “Alma Mater”, у міському конкурсі “Студентська весна”, у конкурсі “Міс Університет”, у вокальному конкурсі “Karazin Karaoke Kingz”, де отримали перемогу. Організували та проводять кіноклуб та профорієнтаційний клуб для школярів, благодійну позицію: допомагають дітям-сиротам,  відвідують притулки для тварин. Усе це викликає лише позитивні емоції…

Високих результатів можна досягти, підкреслює Сергій,  лише командною працею.

– Яка ж атмосфера в колективі?

– Тут панує тепло взаємин, захопленість, успішність та результативність. ПС-23 –  це веселий дружній колектив. І нам хочеться бути кращими. Та на це потрібно багато часу і, звісно ж, мотивації.

То що ж мотивує вас?

– Мотивацію ми знаходимо в інших людях, а також в додаткових балах, які впливають на поточний рейтинг та стипендію. Ми вважаємо, що перед нами стоїть мета бути успішними та компетентними фахівцями, а також різнобічними особистостями. Саме тому намагаємося взяти від студентського життя максимум. Студентський час яскравий – це дуже круто.

Марія: –  Наша група найкраща, тому що ми актина молодь, яка зацікавлена в своїй професії.

Карина: – Найкращі , тому що кожний – індивідуальність, кожен багатогранний, складний і одночасно яскравий елемент.

Вероніка: – Тому що ми вміємо насолоджуватися своєю справою, своєю професією. Тому що ми не зупиняємося на досягнутому.

Даря:  – Наша група найкраща, тому що ми команда! Кожен унікальний та індивідуальний.

Олександра: – Ми найкращі завдяки вічному прагненню досконалості, щирій любові до своєї спеціальності.

Єлизавета: – Наша група найкраща, тому що ми доповнюємо один одного. Ми – одне ціле, і я певна, що цей зв’язок буде нерозривним навіть після випуску.

Група ПС-23 недарма є кращою. Після спілкування з ними, я і сама відчула бажання змінювати себе. «Прагніть досконалості в усьому, що ви робите. Беріть найкраще з того, що існує, та зробіть ще краще. Якщо найкращого не існує, створіть його», – писав Генрі Ройс. І ці студенти роблять краще за найкращого. Вони – прекрасний приклад для кожного.

Анна УДНІКОВА.