Вівторок, березня 28, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

З перших вуст

Місяць навчання

ВІД РЕДАКЦІЇ. Минув перший місяць занять. Яким він був для наших студентів, дізнаємося у заступника директора навчального центру організації освітнього процесу  Ірини Олександрівни ГРОМОВОЇ.

Ірина Олександрівна:

– Навчальний рік розпочався спокійно.  Традиційно, 2 вересня, 21 факультет розпочав роботу у звичному режимі.  Навчання відбувається відповідно до затверджених розкладів занять за 38 спеціальностями. Глобальних проблем не виникало. Вирішуються  питання недостатньої кількості  аудиторій, зокрема у Північному корпусі, на соціологічному, медичному факультетах, МЕВ та ТБ, у зв’язку зі збільшенням кількості студентів та тим, що приміщення перебувають на завершальних ремонтних стадіях. Це тимчасові незручності, які вирішуються за рахунок аудиторного фонду Головного корпусу. До занять приступили  студенти  денної форми. На першому курсі денної форми навчання за рівнями бакалавр, магістр почали навчання 3199 студентів. Всього на сьогодні за денною формою навчаються  9957 студентів. Відвідування – активне.  Жодних нарікань та скарг від студентів не зафіксовано. На початку жовтня  почалися установчі сесії за заочною формою навчання. На перший курс заочної форми за рівнями бакалавр, магістр зараховані 524 здобувача вищої освіти. Всього за заочною формою на сьогодні навчаються 2240 здобувачів вищої освіти.

Всім студентам 1 курсу  (бакалавр, магістр) видані студентські квитки.

Л. ВОЙНЕНКОВА.