Понеділок, липня 13, 2020

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

І три премії зверху!

Цього року комісія, що присуджує стипендію імені проф.. І. Є Тарапова, традиційно присудила шість стипендій студентам і аспірантам, а також не втрималася від визначення трьох щасливих володарів разової премії. Ця подія теж традиційно відбувається за підтримки Асоціації випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. 12 жовтня у Музеї історії Харківського університету молодих науковців, володарів стипендії проф.. І.Є.ТАРАПОВА- 2010 привітали: ректор проф..В. С. БАКІРОВ, виконавчий директор Асоціації випускників, проректор з науково-педагогічної роботи проф..Ю. В. ХОЛІН, минулорічний стипендіат, працівник НДІ хімії Д. А. СВІЧКАРЬОВ, член конкурсної комісії, завідувач кафедри штучного інтелекту та інтерактивних систем проф..В. М. КУКЛІН і голова Правління Асоціації випускників, доцент кафедри історії давнього світу та середніх віків С. В. Д'ЯЧКОВ.
Атмосферою дружби та міцного плеча-підтримки для молодих спеціалістів вражає ця університетська традиція. І щороку вона стає ще одним приводом для згадки блискучого освітянина нашого університету – проф..І. Є. Тарапова - ректора, який протягом 18 років він очолював Харківський університет, став засновником і першим головним редактором відомого всеукраїнського науково-популярного журналу «UNIVERSITATES». Метою вручення стипендії імені І. Є. Тарапова є підтримка наукових досліджень студентів і молодих учених у галузях математики (інформатики), фізики (астрономії) та хімії.
Цього року винагороду за наукові досягнення у вигляді стипендій імені проф.. І. Є. Тарапова отримали: В. А. ЧЕРЕВКО, С. С. ЯРЕМЕНКО, О. В. ТРИВАЙЛО, А. С. НАУМОВЕЦЬ, Я. М. КРАСНЯНЧИН та А. В. БУЛГАКОВА. Крім того, ще троє молодих науковців: Н. Д. ХАРЧЕНКО, І. С. ЛЕВАНДОВСЬКИЙ та М. О. ГОЛІЦИНА – отримали премію імені професора І. Є. ТАРАПОВА.


А.КАНТ.