З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ: Традиційне «Свято ліхтарів» організував Інститут Конфуція та кафедра східних мов і міжкультурної комунікації факультету іноземних мов. Глядачів дивували танцями, грою на традиційних китайських інструментах, цілющою гімнастикою та вікториною.
У концертній програмі взяли участь викладачі Інституту Конфуція, його наймолодші слухачі, студенти. Ведучі зверталися до аудиторії китайською мовою з послідовним перекладом.
Аліна ЧЕРНИШОВА, студентка Інституту Конфуція: «Я відвідала цей захід, щоб на півтори години зануритися у споглядання витонченості китайської культури. Мене зачаровують візерунки на китайському вбранні, ніжні кольори, напівтони, легкість співу й танцю. Чого варті лише назви «Бамбуковий гай у місячному сяйві» або «Персикове дерево, яке ось-ось розквітне»! Це те, чого бракує нам гамірливими й метушливими буднями».
Прикрашена яскравими ліхтариками зала гучними оплесками зустрічала виконавицю мелодії на інструменті хулуси, танцівниць з віялами, майстрів гімнастики «П’яти звірів», ведучих з головоломками та призами для найрозумніших глядачів.
Надія РУБІНІНА.