Четвер, червня 08, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

У Інституті Конфуція

Свято ліхтарів

ВІД РЕДАКЦІЇ: Традиційне «Свято ліхтарів» організував Інститут Конфуція та кафедра східних мов і міжкультурної комунікації факультету іноземних мов. Глядачів дивували танцями, грою на традиційних китайських інструментах, цілющою гімнастикою та вікториною.

У концертній програмі взяли участь викладачі Інституту Конфуція, його наймолодші слухачі,  студенти. Ведучі зверталися до аудиторії китайською мовою з послідовним перекладом.

Аліна ЧЕРНИШОВА, студентка Інституту Конфуція: «Я відвідала цей захід, щоб на півтори години зануритися у споглядання витонченості китайської культури. Мене зачаровують візерунки на китайському вбранні, ніжні кольори, напівтони, легкість співу й танцю. Чого варті лише назви «Бамбуковий гай у місячному сяйві» або «Персикове дерево, яке ось-ось розквітне»! Це те, чого бракує нам гамірливими й метушливими буднями».

Прикрашена яскравими ліхтариками зала гучними оплесками зустрічала виконавицю мелодії на інструменті хулуси, танцівниць з віялами, майстрів гімнастики «П’яти звірів», ведучих з головоломками та призами для найрозумніших глядачів.

 

Надія РУБІНІНА.