Четвер, вересня 19, 2019

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Центр довузівської освіти

Центр довузівської освіти

Якісну підготовку з дисциплін Зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань (ЗНО), психологічну підготовку до складання ЗНО, адаптацію до університету, знайомство з його факультетами та спеціальностями забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси (вечірня, недільна, та дистанційна форми навчання), Малий каразінський університет. Завдяки роботі цих підрозділів кожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіти, якісно підготуватись до ЗНО, визначитися з вибором майбутньої професії.

Висока ефективність занять на підготовчих курсах забезпечується залученням викладачів університету, які мають великий досвід роботи зі вступниками та беруть участь у розробці завдань ЗНО. Щорічно близько 300 випускників підготовчих курсів стає студентами нашого університету.

Абітурієнти з інших областей України здобувають підготовку за дистанційною формою навчання із застосуванням сучасних технологій: вони одержують консультації викладачів у режимі on-line, беруть участь в сесіях та Skype-конференціях.У Малому каразінському університеті щорічно понад 1200 дітей віком від 5 до 16 років протягом навчального року здобувають додаткову освіту за напрямами: комп’ютерні науки, математика, археологія, фізика, хімія, біологія, психологія, англійська, українська, німецька мови, для наймолодших працюють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.

Центр довузівської освіти протягом року є інформаційним центром приймальної комісії. Численним відвідувачам та за запитами, які надходять на електронну пошту, він надає повну інформацію щодо правил прийому в університет, факультетів та спеціальностей, а також бере участь в організації університетських заходів для школярів – олімпіад, турнірів тощо.

 

Наш сайт http://www-cdo.univer.kharkov.ua/; e-mail cdо@karazin.ua

 

Телефони: (057) 707-52-70, (057) 707-55-26