Вівторок, грудня 06, 2022

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Зупинена мить!

Відкриття нового центру

Урочисте відкриття Міжнародного центру мовної сертифікації. Голова представництва «Пірсон» в Україні М. П. МАЛИГІНА вручає табличку, яка свідчить про авторизацію Центру, ректору, академіку В. С. БАКІРОВУ. Тепер вона – при вході до Центру, на 8 поверсі Головного корпусу.  Нагадаємо, що вже з лютого Центр активно проводив заняття для 209 викладачів університету. Наостанок заходу було влаштовано екскурсію аудиторіями новоствореного центру.


В. С. БАКІРОВ, ректор, академік: «Маємо великі сподівання щодо цього Центру. Ми рухаємося до сучасних цивілізаційних стандартів і відкриття цього центру є одним із найважливіших кроків у наближенні університету до нового формату спілкування. Таке відкриття – дійсно подія».


В. Г. ПАСИНОК, проф., декан факультету іноземних мов: «Створення центру – це крок уперед для входження Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у Європейський мовний простір. І ми вдоволені бути причетними до цього процесу».

М. П. МАЛИГІНА, голова представництва «Пірсон» в Україні: «Компанія «Пірсон» – це міжнародна освітня група, що працює на теренах України вже понад 20-ти років. Нам хотілося б подякувати за підготовчу роботу зі створення цього центру! Ми бачимо, що в Каразінському є не тільки ресурси, а і люди, які готові рухати справу».

С. Л. НЄМЧОНОК, директор Центру: «Хочу подякувати команді проректорів і ректору за те, що допомогли нам майже з руїн зробити таку цукерку. Один французький мислитель сказав так: «У житті потрібно зробити справу, яка тебе переживе». Ми з вами зробили саме таку».

Мить зупиняла Т. ЄРОХІНА.